Krog Datum Čas  Rezultat
1 24.08.2019 18:30 h KMN Gornji Petrovci-KMN Stanjevci15 - 5
1 24.08.2019 18:30 h ŠD Adrijanci Hajduk-ŠD Carioke Markovci2 - 3
1 24.08.2019 20:30 h ŠD Dolenci-ŠD Čepinci3 - 2
1 24.08.2019 20:30 h KMN Domanjševci-ŠD ISYP Šalovci6 - 2
1 24.08.2019 20:30 h ŠD Srebrni breg Martinje-ŠD Inter Dolič3 - 1
1 24.08.2019 20:30 h ŠD Lucova-ŠD Neradnovci4 - 2
2 30.08.2019 20:30 h KMN Stanjevci-KMN Domanjševci2 - 7
2 31.08.2019 18:30 h ŠD Carioke Markovci-ŠD Lucova0 - 10
2 31.08.2019 18:30 h ŠD Inter Dolič-ŠD Adrijanci Hajduk1 - 13
2 31.08.2019 18:30 h ŠD ISYP Šalovci-ŠD Srebrni breg Martinje0 - 6
2 31.08.2019 18:30 h ŠD Čepinci-KMN Gornji Petrovci1 - 16
2 31.08.2019 18:30 h KMN Pizzerija Kučan Križevci-ŠD Dolenci2 - 3
3 07.09.2019 18:00 h KMN Pizzerija Kučan Križevci-KMN Gornji Petrovci4 - 11
3 07.09.2019 18:00 h ŠD Adrijanci Hajduk-ŠD ISYP Šalovci5 - 0
3 07.09.2019 18:00 h ŠD Neradnovci-ŠD Carioke Markovci8 - 2
3 07.09.2019 20:00 h KMN Domanjševci-ŠD Čepinci3 - 5
3 07.09.2019 20:00 h ŠD Srebrni breg Martinje-KMN Stanjevci6 - 3
3 07.09.2019 20:00 h ŠD Lucova-ŠD Inter Dolič14 - 4
4 13.09.2019 20:00 h KMN Domanjševci-KMN Pizzerija Kučan Križevci4 - 1
4 14.09.2019 18:00 h ŠD Inter Dolič-ŠD Neradnovci4 - 9
4 14.09.2019 18:00 h ŠD ISYP Šalovci-ŠD Lucova0 - 18
4 14.09.2019 18:00 h ŠD Čepinci-ŠD Srebrni breg Martinje0 - 3
4 14.09.2019 20:00 h KMN Stanjevci-ŠD Adrijanci Hajduk4 - 4
4 14.09.2019 20:00 h ŠD Dolenci-KMN Gornji Petrovci0 - 9
5 21.09.2019 17:30 h ŠD Adrijanci Hajduk-ŠD Čepinci4 - 1
5 21.09.2019 17:30 h ŠD Carioke Markovci-ŠD Inter Dolič6 - 5
5 21.09.2019 19:30 h KMN Domanjševci-ŠD Dolenci3 - 7
5 21.09.2019 19:30 h ŠD Srebrni breg Martinje-KMN Pizzerija Kučan Križevci5 - 2
5 21.09.2019 19:30 h ŠD Lucova-KMN Stanjevci7 - 4
5 22.09.2019 10:00 h ŠD Neradnovci-ŠD ISYP Šalovci14 - 1
6 28.09.2019 17:30 h ŠD ISYP Šalovci-ŠD Carioke Markovci5 - 13
6 28.09.2019 17:30 h ŠD Čepinci-ŠD Lucova2 - 12
6 28.09.2019 17:30 h KMN Pizzerija Kučan Križevci-ŠD Adrijanci Hajduk2 - 8
6 28.09.2019 17:30 h KMN Gornji Petrovci-KMN Domanjševci8 - 0
6 28.09.2019 19:30 h ŠD Dolenci-ŠD Srebrni breg Martinje1 - 4
6 29.09.2019 10:30 h KMN Stanjevci-ŠD Neradnovci1 - 9
7 04.10.2019 20:00 h ŠD Lucova-KMN Pizzerija Kučan Križevci9 - 5
7 04.10.2019 20:30 h ŠD Dolenci-ŠD Adrijanci Hajduk4 - 1
7 05.10.2019 17:00 h ŠD Neradnovci-ŠD Čepinci11 - 3
7 05.10.2019 17:00 h ŠD Carioke Markovci-KMN Stanjevci8 - 2
7 05.10.2019 17:00 h ŠD Inter Dolič-ŠD ISYP Šalovci3 - 9
7 05.10.2019 19:00 h ŠD Srebrni breg Martinje-KMN Gornji Petrovci2 - 4
8 12.10.2019 17:00 h ŠD Čepinci-ŠD Carioke Markovci3 - 4
8 12.10.2019 17:00 h KMN Pizzerija Kučan Križevci-ŠD Neradnovci4 - 6
8 12.10.2019 17:00 h KMN Gornji Petrovci-ŠD Adrijanci Hajduk10 - 1
8 12.10.2019 19:00 h KMN Stanjevci-ŠD Inter Dolič2 - 1
8 12.10.2019 19:00 h ŠD Dolenci-ŠD Lucova1 - 5
8 12.10.2019 19:00 h KMN Domanjševci-ŠD Srebrni breg Martinje3 - 3
9 19.10.2019 16:30 h ŠD Adrijanci Hajduk-KMN Domanjševci3 - 5
9 19.10.2019 16:30 h ŠD Neradnovci-ŠD Dolenci6 - 1
9 19.10.2019 16:30 h ŠD Carioke Markovci-KMN Pizzerija Kučan Križevci7 - 1
9 19.10.2019 16:30 h ŠD Inter Dolič-ŠD Čepinci3 - 5
9 19.10.2019 16:30 h ŠD ISYP Šalovci-KMN Stanjevci12 - 2
9 19.10.2019 18:30 h ŠD Lucova-KMN Gornji Petrovci1 - 3
10 26.10.2019 16:30 h ŠD Čepinci-ŠD ISYP Šalovci3 - 1
10 26.10.2019 16:30 h KMN Pizzerija Kučan Križevci-ŠD Inter Dolič11 - 5
10 26.10.2019 16:30 h KMN Gornji Petrovci-ŠD Neradnovci3 - 0
10 26.10.2019 18:30 h KMN Domanjševci-ŠD Lucova0 - 7
10 26.10.2019 18:30 h ŠD Srebrni breg Martinje-ŠD Adrijanci Hajduk0 - 4
10 26.10.2019 19:00 h ŠD Dolenci-ŠD Carioke Markovci3 - 5
11 02.11.2019 15:00 h ŠD Neradnovci-KMN Domanjševci2 - 1
11 02.11.2019 15:00 h ŠD Carioke Markovci-KMN Gornji Petrovci3 - 7
11 02.11.2019 15:00 h ŠD Inter Dolič-ŠD Dolenci4 - 5
11 02.11.2019 15:00 h ŠD ISYP Šalovci-KMN Pizzerija Kučan Križevci2 - 9
11 02.11.2019 17:00 h ŠD Lucova-ŠD Srebrni breg Martinje5 - 0
11 02.11.2019 17:00 h KMN Stanjevci-ŠD Čepinci4 - 3
12 08.11.2019 17:30 h KMN Domanjševci-ŠD Carioke Markovci0 - 4
12 09.11.2019 15:00 h KMN Pizzerija Kučan Križevci-KMN Stanjevci4 - 6
12 09.11.2019 15:00 h KMN Gornji Petrovci-ŠD Inter Dolič17 - 0
12 09.11.2019 15:00 h ŠD Adrijanci Hajduk-ŠD Lucova1 - 9
12 09.11.2019 17:00 h ŠD Dolenci-ŠD ISYP Šalovci11 - 1
12 09.11.2019 17:00 h ŠD Srebrni breg Martinje-ŠD Neradnovci1 - 5
13 16.11.2019 15:00 h ŠD Neradnovci-ŠD Adrijanci Hajduk7 - 3
13 16.11.2019 15:00 h ŠD Carioke Markovci-ŠD Srebrni breg Martinje6 - 8
13 16.11.2019 15:00 h ŠD ISYP Šalovci-KMN Gornji Petrovci2 - 22
13 16.11.2019 15:00 h ŠD Čepinci-KMN Pizzerija Kučan Križevci3 - 6
13 16.11.2019 17:00 h ŠD Inter Dolič-KMN Domanjševci3 - 7
13 16.11.2019 17:00 h ŠD Dolenci-KMN Stanjevci4 - 4

Prenos razporeda

Liga Goričko

# Ekipa Tekme Točke
1 Gornji Petrovci 12 36
2 Lucova 12 33
3 Neradnovci 12 30
4 Carioke Markovci 12 24
5 Srebrni breg Martinje 12 22
6 Dolenci 12 19
7 Domanjševci 12 16
8 Adrijanci Hajduk 12 16
9 Stanjevci 12 11
10 Pizz. Kučan Križevci 12 9
11 Čepinci 12 6
12 ISYP Šalovci 12 6
13 Inter Dolič 12 0

Strelci

Goli
# Igralec Goli
1 Bencik, Miran 54
2 Horváth, Richárd 24
3 Vöröš, Aljoša 18
- Kovač, Tilen 18
- Rebrica, Patrik 18
6 Sukič, Franc 17
7 Škalič, Leon 14
8 Knaus, Martin 13
- Lepoša, Daniel 13
- Korpič, Matjaž 13
11 Gašpar, Danijel 12
- Štefanicki, Mitja 12
- Gašpar, Sašo 12
- Ožvald, Daniel 12
15 Šlihthuber, Boštjan 11
- Lepoša, Matej 11
- Rebrica, Leon 11
- Baranja, Kevin 11

Ta stran uporablja piškotke za izboljšanje uporabniške izkušnje in za spremljanje podatkov o obiskanosti strani. Želim več informacij